e-ticaret alanında

Hizmetlerimiz

Tek Çatı Altında

Size uygun Olana Birlikte Karar Verelim

Alyd ile E-ticaret operasyonunuz için gerekli olan tüm ürün ve hizmetler tek çatı altında toplanır. Operasyonunuza uygun olan alt yapılara birlikte karar verilir.

Tek Noktadan Yönetin

E-Ticaret operasyonunuzu tek noktadan yönetin

Raporlama ve Analiz

Kolay Takip

Kolay arayüzü sayesinde MFBA (Micro Fullfillment By ALYD) ile stoklarınızı tek noktada takip eder, doğru analiz ve raporlamalarla verimliliğinizi arttırırsınız.

Ambalaj Çözümleri

Müşterilerinize ulaşması gereken doğru ambalaj ve paketlemeyi belirler, güçlü tedarikçilerimizle müşteriniz ile ilk temasınız olan paketlemeyi güçlü kılarız.

Ölçeklendirilebilir Depolama

MFBA tamamen yeni başlayan satıcılara odaklanmış bir operasyon, farklı lokasyonlarda bulunan depolama çözümlerimiz ile işiniz büyüdükçe deponuzda büyür.

Kargo Dahil Paketler

Zaman Kaybetmeyin

Dilerseniz kendi anlaşmanız veya MFBA’de yer alan kargo dahil paketlerle, ürünlerinizi depomuzdan müşterinize en uygun fiyatlı ve hızlı şekilde ulaştırabilirsiniz.

Teslimat Noktası

İstanbul’da bulunan belirli lokasyonlarımızla müşterilerinize teslimat noktası seçeneği sunabilir, hızlı alışveriş ile memnuniyet oranınızı artırabilirsiniz.

ÜCRETSİZ GÖRÜŞME BAŞLATMAK İÇİN

FORMU DOLDURUN

Formu doldurarak bizimle iletişime geçin ve Ücretsiz bir görüşme gerçekleştirerek yol haritanızı birlikte belirleyelim, E-Ticaret operasyonunuzu birlikte büyütelim.